Hetkel Lissabonis olles ning muusika tegemistele tagasi vaadates tuleb peale igatsus ja tunne, et “tahaks veel ja veel”, ilmselt just sellepärast, et võin kindlasti seda suve nimetada enda kõige edukamaks ja esinemisterohkemaks ajaks kogu elu jooksul.

Alustan juunist. Loomulikult jätkasin ka sellel suvel esinemistega oma lemmikus hotell Telegraafis, kus sai lausa mitu korda nädalas ja palju-palju laulda! Lisaks, nii öelda stabiilsetele Telegraafi esinemistele, tegime koostööd ka hotell Schlösslega, mis on samuti kaunis 5* hotell Tallinna vanalinnas ja kus vähemalt paar korda nädalas muusikat tegime.

Lisaks oli juunis väga mitmeid meeldejäävaid ja toredaid eraüritusi, kus kohtasime nii palju ilusaid ja häid inimesi! Alates aiapidudest, pulmadest, uhkest ülikooli lõpupeost, üksinda esinemistest kuni alati hea esinemiskoha Al Bastioneni välja.

Oli väga edukas kuu – 30 päeva jooksul suutsin kalendrisse mahutada 28 esinemist! 🙂

Juulis oli aeg natuke aega maha võtta, et Eesti suve nautida (mis oli vale otsus, kuna õiget suve selle aja sisse ei mahtunudki, seega oleks võinud hoopis laulda ja veelkord laulda)! Kuid loomulikult jäi ka sellesse kuusse palju erinevaid ja põnevaid esinemisi. Lisaks stabiilsetele esinemistele nägime selles kuus mitmeid uusi ja põnevaid kohti, kuna esinesime mitmetel sünnipäevadel ja pulmades. Kõige kaugemaks kohaks oli kindlasti Rogosi mõis, mis on Lõuna-Eestis, peaaegu Läti piiri ääres ja mida ümbritses täiesti imeline loodus. Kõltsu mõisa Laulasmaal külastasin mina esimest korda ja taas suurepärane avastus – väga ilus koht! Samuti sai esinetud Tallinnas Kamamajas ning Cafe Nobles – mõlemad pisut hipsterlikud, iseloomuga ja väga lahedad kohvik/restod!

Augustist hakkas kõik jälle uue hooga pihta – Telegraaf, Schlössle, paar üksinda esinemist ning samuti mitu pulma, pulma aastapäeva ning üks imeline üritus Keila kirikus, kus lapse ristimine läks kõigi üllatuseks üle vanemate kiriklikuks laulatuseks. Kogu õhustik oli väga eriline ja tekitas imelise tunde, et just meie saime muusikutena sellest osa saada.

Ning töökas kuu lõppes nii nagu üks töökas kuu lõppema peab. Augusti viimasel päeval oli järjestikku lausa kaks esinemist – alustasime Al Bastione suveaias ning pärast viimast lugu põrutasime kiiresti Viimsi Spas asuvasse Black Rose pubisse. Publik oli mõnus ning kõik läks väga hästi!

Ja oligi selleks suveks kõik. Palju ilusaid ja häid inimesi, imelisi emotsioone ning head muusikat koos tublide muusikutega. Ei jõua ära oodata maagilist jõuluaega, mis loodetavasti jälle palju uusi ja põnevaid esinemisi toob!

262352_4MM5886

262230_DSC9818

262231_DSC9824

DSCF6457