Soovin Teile tutvustada oma trio koosseisu, Ansambel Kolmkõla. Oleme koos tegutsenud juba viimased 6 aastat ning õnneks on aastatega meie esinemistegraafik aina tihedamaks muutunud. Ansamblisse kuulun mina, Helena Mäe ning oman koosseisus solisti rolli, klahvpilli mängib Kelli Pärnaste, kes lisaks laulab ka taustavokaali ning saksofoniga teeb kõik lood kaunimaks Hannes Reinsoo. Alati kui Kolmkõlaga uue esinemise saame, siis ma olen siiralt õnnelik, kuna nende inimestega on lust koostööd teha – me teame üksteist läbi ja lõhki, kõik sujub ja toimib ning me leiame alati kõigele lahenduse!

Alguses nimetasime me oma koosseisu meeleolumuusikaks, sest olgem ausad, mõnus jazzilik ja ballaadilk muusika ja kirsiks tordil mahe saksofon, muudavad kõik miljööd, meeleolud ja atmosfäärid veel romantilisemaks ning erilisemaks. Nüüdseks on aga meie repertuaari lisandunud palju tempokamaid lugusid ja võime end nimetada juba peaaegu täitsa õigeks tantsuansambliks. Oleme viimastel aastatel esinenud näiteks paljudes pulmades, kus pruutpaar on soovinud sellist lähenemist, et õhtu alguses, õhtusöögi taustal, võiks mängida rahulik meeleolumuusika, kuid õhtu edenedes võiks saada ka tantsida. Ja kuna me arvestame alati sellega, mida klient soovib, siis täpselt nii olemegi me ennast arendanud – meie repertuaaris on nii mahedaid taustalugusid kui ka suur hulk tantsulugusid, mille järgi on peaaegu et hommikuni tantsu vihutud.

Kuna meie ansamblis on kõik naturaalne, me ei keera nupust trumme ja bassi lisaks mängima, siis meie koosseis võikski sobida inimesele, kes otsib oma sündmusele naturaalset, värsket ja erilist koosseisu. Loomulikult seab naturaalsus ning koosseisu suurus mõned piirangud ning päris suureks peobändiks me ennast nimetada ei saa. Küll aga on meil väga palju häid kogemusi ja rahul kliente, kes on saanud oma soovitud tantsud tantsitud ning usun, et oleme väga paljud sündmused erilisemaks muutnud. Ehk, kes soovib pisut teistmoodi lähenemist nii meeleolu- kui ka tantsumuusikale, siis julgen Kolmkõla kindlasti soovitada!

Kus Kolmkõla tavaliselt esineb ning millistele üritustele kõige paremini sobiks?

Kolmkõlaga oleme esinenud pulmatseremooniatel, pulmapidudel, ettevõtete jõulupidudel, sünnipäevadel, vastuvõttudel, aastavahetuse galaõhtutel ning restoranides ja kohvikutes.

Milline on Kolmkõla repertuaar?

Põhiliselt esitame tuntud kergemat jazzi, swinge, bluesi, rock’n’rolli, bossanovasid, vanemaid ja uuemaid pop-lugusid, ballaade. Repertuaaris on nii ingliskeelseid kui ka eestikeelseid lugusid. Nii rahulikumat kui ka tantsulist muusikat. Alati võib julgelt küsida meie repertuaari näidist, et saaks parema ülevaate mängitavatest lugudest!

Kui tekkis Ansambel Kolmkõla vastu huvi, siis võib julgelt minuga ühendust võtta! 

_mg_8647-2_mg_8537_MG_8653-2_MG_8622