Mina olen Helena Mäe, muusik ja laulja.

Olen laulnud juba kolmandast eluaastast alates ning tegevmuusikuna olen tegutsenud viimased 6-7 aastat.

Kuigi esinesin juba väikse 4-5-aastase tüdrukutirtsuna juba paljudel kohalikel kui ka riiklikel lauluvõistlustel, siis suurema muusikapisiku sain ilmselt külge Rakvere Muusikakoolis klaverit ning hiljem laulmist õppides. Lisaks olen end muusikaliselt täiendanud Georg Otsa nimelises Tallinna Muusikakoolis, õppides seal täiskasvanuõppes pop-jazz laulu ning käinud ka kaks aastat WAF koolis. Samuti olen 3 aastat andnud laulutunde nii väiksematele kui ka suurematele tublidele lauluõpilastele.

Nimetan oma esitatavat muusikat meeleolumuusikaks, kuna seda on lihtne, kerge ja mõnus kuulata. Kõige enam oleme koosseisudega esinenud restoranides, kohvikutest, mõisades, pulmades, sünnipäevadel ning ettevõttete eriüritustel – just seal, kus õige ja ilusa meeleolu loomine kõige olulisem.

Repertuaar: Kergem jazz, kaunid ballaadid nii Eestist kui ka kaugemalt, vanad head pop-laulud, bossanovad, swingid ja natuke rock’n’rolli.

Koosseis: Duona vokaal ja klaver. Triona vokaal, klaver, saksofon.

„Kõige olulisem on see, et üritus ning muusika koos toimiksid. Seepärast jälgime alati, milline on publiku meeleolu, mis suunas pidu liigub ning vastavalt sellele kujundame esitatava muusika. Nii tekib üritusest ja muusikast üks suur ja põnev tervik.“ – Helena Mäe

12092767_161591420851742_1202889499_n